novinky

Nově máme pro Vás rozvoz naším autem. NEVÁHEJTE PO LITOMĚŘICÍCH JE ZDARMA

Denní menu

naše služby

Salónek

Nabízíme možnost pronájmu nekuřáckého salónku pro firemní akce, oslavy narozenin nebo i třídní srazy. Uspořádáme Vám u nás i svatební hostinu s možností využití naší zahrádky.

Kuchyň

Nabízíme převážně klasická česká jidla. Staráme se o komfort vybraných jídel, která jsou několikrát ročně obměňována v jídelním lístku podle ročního období a požadavků zákazníků. Snažíme se používat hlavně sezónní potraviny, čerstvou zeleninu od místních pěstitelů, masa od místních firem nebo přímo z farmy, které nás zavážejí čerstvým masem i zeleninou každý den. Na úpravu masa, těstovin, ryb a zeleniny používáme výhradně olivový olej nebo klasické máslo.

Menu

V menu preferujeme převážně českou kuchyni v kombinaci s těstovinami a saláty. Každodenně nabízíme polední menu ve čtyřech variantách z toho jedno bezmasé. O víkend máme pro Vás připravené také víkendové menu. Dobré jídlo můžete zakončit u velmi kvalitní kávy PIAZZA D´Oro.

Restaurace

Restaurace se nachází na náměstí v Litoměřicích. Vyzdobená historickými artefakty z lodí a lodní přepravy. Z těchto prostor je krásný výhled na litoměřické náměstí. V létě je otevřena naše předzahrádka jejíž kapacita je 50 míst a uvnitř restaurace máme pro Vás 80 míst.

fotogalerie

kde nás najdete